Viame.cz
Viame.cz

Zahradní židle a křesla

Kvalitní zahradní židle a křesla oceníte vždy, když budete trávit čas na zahradě. Vyberte si z velké nabídky posezení na zahradu. Prodejci myslí na požadavky všech zákazníků, proto je opravdu z čeho vybírat. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Eshop   
1-48 z 662 výsledků
1
3 .. 14   

Eshopy nabízí venkovní židle a křesla různých parametrů – skladem jsou k zakoupení židle a křesla rozdílných materiálů, designů a velikostí. Speciální kategorii tvoří skládací zahradní křesla a židle, které můžete snadno přemisťovat. Pro maximální komfort doporučujeme polohovatelná zahradní křesla. Moderní závěsná křesla ocení nejen dospělí, ale také děti.

Kovové, dřevěné, ratanové a plastové zahradní židle a křesla

Při výběru židlí a křesel na zahradu máte mnoho možností. Velmi oblíbená jsou dřevěná zahradní křesla a židle, které svým přírodním vzhledem perfektně korespondují s atmosférou zahrady. Velkým trendem jsou židle a křesla z ratanu. Nadchnou vás svým neokoukaným vzhledem a vynikající kvalitou. Kovové židle se těší velké oblibě zejména pro jejich odolnost vůči vnějším vlivům počasí a také jsou nadčasové. Nejlevnějším materiálem je plast, který je díky své nízké hmotnosti vhodný i na cestování.

Zahradní židle a křesla

Zahradní sestavy k sezení

K dispozici jsou také kvalitní sety zahradního nábytku. Slaďte posezení na zahradě a vytvořte si místo, kde budete rádi trávit čas se svou rodinou. Sety židlí a křesel na zahradu pořídíte také společně s ladícím jídelním stolem či taburety. Součástí nabídky jsou například luxusní ratanové sety nebo zahradní sestavy z masivu.