Viame.cz
Viame.cz

Nábytek na balkón

Veškerý nábytek na balkón za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů s nábytkem. Pokud hledáte inspiraci pro svůj balkón či terasu, jste na správném místě ♥. Balkonový nábytek pořídíte z vysoce odolných materiálů, které vydrží i nepřízně počasí. Kvalitní exteriérový nábytek je navrhován tak, aby byl dostatečně odolný, stabilní a dlouho vydržel. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Eshop   
1-48 z 177 výsledků
1
3 .. 4   

Zahradní nábytek na balkon

Při výběru ideálního nábytku na balkon máte mnoho možností. Trh nabízí klasický dřevěný zahradní nábytek, který vás svým přírodním vzhledem a výběrem dekorů nadchne, ale populární jsou také kovové balkonové sety, které se těší snadné údržbě, dlouhé životnosti a vysoké odolnosti vůči nepřízním počasí, jako je déšť, sníh nebo vítr. Levné varianty jsou povětšinou z plastu, ale z nabídky si můžete vybrat také luxusní ratanové sety. Samozřejmě kromě praktičnosti je požadavek i na moderní design – a na to výrobci také myslí.

Nábytek na malý balkon

Sháníte balkonový nábytek, který se bez problému vměstná i na menší balkon? Sortiment nabízí i malé sedací soupravy, na kterých se pohodlně uvelebíte. Máme řešení pro každý balkon. Vybírat můžete ze samostatných židlí a stolků, nebo můžete zvolit přímo sestavený balkonový set.

Skladem je také balkonový nábytek v kontaktním skládacím provedení. Nemáte na balkoně dostatek prostoru? Nevadí. Pořiďte si rozkládací stolek a skládací židle, které můžete mít schované a kdykoliv je v případě potřeby vytáhnete. Je to praktické, ale ne na úkor komfortu.

Nábytek na balkon

Ratanový nábytek na balkon

Velké popularitě se těší ratanový zahradní nábytek. Ratan je velmi vděčný materiál, který má dlouhou životnost, je snadný na údržbu, a navíc vypadá stylově! Nakupte ratanový nábytek levně a udělejte si radost příjemným posezením na vašem balkóně nebo terase. Vybírat můžete z ratanu v černém, šedém nebo hnědém provedení.

Nábytek na balkon pořídíte v různých velikostech, materiálech a atraktivních designech. Kvalitní balkonový nábytek vám bude dělat radost dlouhá léta. Nakupujte výhodně na Viame.cz a zařiďte si balkon nebo terasu dle vašeho vkusu a preferencí.