Viame.cz
Viame.cz

Nábytek

Získejte inspiraci z největšího katalogu nábytku a vylaďte si domov do posledního detailu. Každá místnost domova si zaslouží péči. Na Viame najdete veškerý nábytek a bytové doplňky na zařízení bytu, balkonu, terasy, zahrady ale i kanceláře. Více o nábytku

  • Barva   
  • Styl   
  • Eshop   
1-48 z více než 5000 výsledků
1
3 .. 100   

Barva, styl, dekor

Veškeré produkty jsou kromě kategorií zařazeny také do filtrů, ve kterých si naklikáte, co zrovna hledáte. Hledáte například moderní rozkládací pohovku s úložným prostorem? Nebo zelený retro ušák či jídelní stůl pro 4 osoby v dekoru ořech? U nás najdete vše, na co si jen vzpomenete.

Nábytek do exteriéru

Splnili jste si sen a pořídili si vysněnou terasu, ale hledáte vhodný nábytek? U nás najdete kompletní zahradní nábytek včetně už hotových zahradních setů. Podívejte se na zahradní stolky, závěsná houpací křesla, lehátka i zahradní úložné boxy. Často vyhledávaný je ratanový nábytek, který si můžete pořídit v moderním i retro stylu. Balkon také nesmí zůstat pozadu. Hodit se vám budou balkónové sety z bezúdržbových materiálů, křesla a židle na balkón, pergoly nebo balkonové zástěny.

Viame nábytek

Nábytek do interiéru

Hodně lidí si myslí, že dřevěný nábytek patří jen na zahradu, ale omyl. Designový nábytek se hodí do každé domácnosti. Vybírejte z moderního nábytku do ložnice, obývacího či dětského pokoje. Zapomenout nesmíte na nábytek do předsíně. Ten je velmi důležitý, protože správně vybavená předsíň, udělá dobrý dojem na návštěvu hned, co se otevřou dveře.

A co takhle něco na lenošení? Každý si zaslouží místo pro klidný a pohodlný odpočinek. My vám s tím můžeme pomoci. Vyberte si sedací vaky (pytle) nebo lenošky, díky kterým toho dosáhnete. Až zalehnete, už nikdy nebudete chtít vstát.