Viame.cz
Viame.cz

Umělé květiny

Na Viame najdete umělé květiny v nejrůznějších velikostech, cenových kategoriích a provedeních z více jak 50 eshopů. Široká nabídka umělých květin vás nadchne. Sáhnete po romantické orchideji nebo svěží dekorační trávě? Výběr je jen na vás. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z 846 výsledků
1
3 .. 18   

Již dávno neplatí, že umělé květiny vypadají lacině. Moderní umělé květiny mohou působit velmi vkusně. Využijete je do exteriéru i interiéru, pokud si chcete ušetřit práci s péčí o květiny. Nemusíte se o ně nijak starat, nestárnou a stále vypadají jako nové. Své uplatnění najdou na doma, ale také na hrob nebo na venek do květináčů.

Umělé květiny levně

V nabídce najdete levné umělé květiny, které svým vzhledem mohou konkurovat luxusnějším kouskům. Například u umělých sukulentů nebo kaktusů nepoznáte na první pohled rozdíl od živých květin.

Umělé květiny v květináčích

Některé květiny jsou k dostání společně se stylovým květináčem. Právě květináč dodá dekoraci špetku luxusu a elegance. Pořídit si můžete také trendy stojany na květináče nebo závěsné květináče, které dodají vašemu interiéru šmrnc.

Umělé květiny

Sušené kytice

Sušené květy se opět vrací do módy! Místo najdou v moderně zařízeném interiéru, ale také v interiéru ve stylu Boho, hygge nebo i retro. Sušené kytice dodají místnosti útulnost, styl a zároveň se snadno kombinují s ostatními bytovými doplňky.