Viame.cz
Viame.cz

Bazény a vířivky

Bazény nejrůznějších druhů, vířivky a whirlpooly včetně příslušenství za super ceny! Součástí sortimentu jsou nadzemní bazény, nafukovací bazény, bazénky pro děti i luxusní vířivky. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z 292 výsledků
1
3 .. 7   

Dovolte si rozmazlovat se a pořiďte si na vaši zahradu či terasu bazén nebo vířivku. Osvěžení v parných letních dnech zaručeně oceníte. Nabízíme malé i velké bazény, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Ochlaďte se a užijte si chvíle pohody společně s přáteli a rodinou.

Venkovní bazény

Hledáte venkovní bazén, který splní veškeré požadavky na praktičnost i estetičnost? Trh nabízí bazény velké i menší, a to v různých cenových kategoriích. Nejlevnější plastové nafukovací bazény vás potěší svou cenou, ale také tím, jak lehké a skladné jsou. Můžete je bez problému přenášet po zahradě, jak je libo, nebo s nimi dokonce i cestovat. Větší bazény vám pak poskytnou další možnosti a vy si můžete i pohodlně zaplavat.

Vířivky a whirlpool

Pořiďte si luxusní vířivku a věřte nám, že nebudete litovat! Na takovou relaxaci si velmi rychle zvyknete a už nebudete chápat, jak jste někdy mohli žít bez vířivky. Na Viame najdete vířivky za super ceny, které vás ohromí svými funkcemi. Tak co? Už se vidíte, jak popíjíte oblíbený drink ve vířivce a proudí na vás masážní trysky?

Bazény a vířivky

Nafukovací bazénky pro děti

Většina dětí vodu miluje! Je to nejen způsob, jak dítě zabavit na delší čas, ale také jak jej ochladit ve vedrech. Takový nafukovací bazén pro dítě můžete umístit na zahradu pod slunečník, na terasu nebo i na balkón. Součástí nabídky jsou velmi malé bazénky, které bez problému dáte i na panelákový balkón. Takový bazén můžete bez problému vozit s sebou i mimo domov.