Viame.cz
Viame.cz

Bytový textil

Bytový textil za super ceny. U nás najdete zboží z více jak 50 ověřených obchodů. Nechte se inspirovat při zařizování vašeho domova! Vybírejte z kategorií kusové koberce, podsedáky, přehozy, potahy, ručníky, závěsy a desítky dalších. Hezkému bytovému textilu vděčíte za to, ze se doma cítíte dobře. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z více než 5000 výsledků
1
3 .. 100   

Hezký bytový textil tvoří domov

Ne nadarmo se říká, že bytový textil tvoří domov. Bez polštářků a dek by nebyla relaxace na pohovce, bez příjemného ložního prádla by nebyl spánek ono a bez slavnostního ubrusu by se neobešel žádný slavnostní oběd. Bytový textil dokáže vykouzlit barvy a útulnost mezi čtyřmi stěnami.

Bytový textil

Praktický i dekorativní

Kromě dekorativní stránky, tvoří bytový textil i stránku praktickou. Kam byste se utírali, kdyby nebylo ručníků. A i když to jsou jen ručníky, přece si dále záležet na jejich barvě a materiálu. Zvlášť pokud máte otevřenou komodu na ručníky, dáte si záležet, aby ručníky byly sladěné. Tak vznikne v místnosti hezky sladěná barevná linie. Lidé u bytového textilu především hodnotí kvalitní materiál (odolný a snadný na údržbu) a hezké barvy, motivy a vzory.