Viame.cz
Viame.cz

Květináče a stojany na květiny

Květináče a stojany na květiny za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů. Vyberte si svůj dokonalý květináč nebo stojan na květiny, který vám jen při pohledu na něj bude dělat radost. Inspirujte se výběrem a udělejte si radost bytovou dekorací, která zútulní váš interiér. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z 4218 výsledků
1
3 .. 88   

Nakupujte z pohodlí domova bez starostí. Projděte si širokou nabídku a vyberte si produkt dle vašeho gusta. Nabídka je obrovská… různé květinové stojany, držáky na truhlíky, mobilní květináče, nástěnné stojany, visací stojany, volně stojící držáky, a to na malé i větší květiny. Zútulněte si váš domov.

Moderní závěsné květináče

Velkým trendem v posledních letech jsou květináče, které si můžete zavěsit ke stropu. Takový přírodní koutek u vás doma oslní každou návštěvu. Jen pohled na zeleň ve vás vzbudí příjemné relaxační pocity. Vytvořte si doma džungli plnou květin. Využít k tomu můžete stojací i závěsné květináče.

Elegantní stojany na květináče

Skladem najdete také moderní stojany na květináče, které se stanou stylovým doplňkem vašeho interiéru. Své květinky můžete postavit kamkoliv a v případě potřeby je můžete kdykoliv přesunout. Pro větší květiny nabízíme také pojízdné podstavce pod květináče, s kterými můžete snadno manipulovat. Usnadníte si nejen uklízení, ale navíc můžete i měnit uspořádání interiéru, jak se vám zlíbí.

Samozavlažovací květináče a truhlíky

Chcete prodloužit životnost vašim rostlinkám? Máme pro vás řešení, které oceníte. Samozavlažovací květináče jsou moderní způsob, jak udržet květinky krásné a svěží – bez práce a starostí.

Stojany na květiny

Keramické, ratanové, dřevěné květináče a mnohem víc

Nabídka stylových květináčů za výhodné ceny vás oslní. Dáte přednost klasickému keramickému květináči? Vybírat můžete z mnoha různých barev a motivů. Květináč tak může elegantně doplňovat vzhled rostlinky, nebo naopak pozvednout její krásu na vyšší úroveň.

Velmi oblíbené jsou také ratanové květináče, které můžete sladit s celou ratanovou sedací sestavou. Dřevěné truhlíky jsou nadčasovou variantou, která vám bude dělat radost dlouhé roky a nikdy nevyjde z módy.