Viame.cz
Viame.cz

Konvičky na zalévání

Zalévejte své květiny stylovými konvičkami za super cenu! Na Viame najdete praktické konvičky na zalévání pokojových květin, ale i konvičky na zahradu či balkon z více jak 50 ověřených eshopů. Součástí nabídky jsou moderní konvičky v trendy designu, ale i retro dekorační konve a zajímavější kousky. Celý popis

0 výsledků

Nakupujte z pohodlí domova a dopřejte svým květinám dostatek vláhy pro jejich růst. Zalévání pokojových květin bude mnohem komfortnější s praktickou konvičkou. V interiéru pak bude sloužit nejen jako praktický nástroj, ale také jako dekorační prvek.

Do moderně zařízených interiérů si můžete vybrat z velké nabídky minimalistických konviček bez zbytečných ozdobných prvků. Velmi oblíbené jsou jednobarevné konvičky v přírodních barvách, jako je hnědá, béžová, pudrová a další světlé či pastelové barvy.

Malé konvičky na zalévání

V nabídce najdete jak malé, tak i větší konvičky. Nechcete, aby vám zabíraly v interiéru mnoho místa? Žádný problém. Vyberte si konvičku s výškou pouhých 19 cm. Součástí nabídky jsou konvičky s objemem 1,5 l až 10 l.

Retro designové konvičky

Konvička může působit velmi elegantně nebo naopak vyzývavým dojmem. Co takhle doladit retro interiér konvičkou se zajímavým designem v duchu rustikálního či industriálního stylu? Nebojte se toho! Je to malý doplněk do interiéru, který ale umí udělat velkou parádu.

Konvičky na zalévání

Konvičky na zalévání za nízké ceny

Nechcete utratit zbytečně mnoho peněz za konev na zalévání květin? My se vám nedivíme, nakupujte výhodně. Z široké nabídky konviček za super ceny si zaručeně vyberete. Nejen že jsou tyto produkty kvalitní a těší se dlouhé životnosti, ale také potěší vaši peněženku.