Viame.cz
Viame.cz

Postelové rošty

Postelové rošty za super ceny. Vybírejte z více jak 50 ověřených obchodů. Kvalitní postelové rošty prodlužují životnost matrace, zabraňují rozmnožování bakterií a dopřejí vám klidnější spánek. Už žádné přetáčení ze strany na stranu a hledání té správné polohy. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z 821 výsledků
1
3 .. 18   

Kvalitní spánek tvoří nejen matrace, ale i postelové rošty. Vybírat lze z lamelových nebo laťkových roštů. Pro milovníky správného pohodlí je vhodný polohovací motorový rošt, díky kterému si můžete vy sami určit vhodnou polohu pro vaše tělo. Proklikejte se i na rošty s bočním výklopem. Správně zvolený rošt je záruka pro lepší spánek.

Lamelové nebo laťkové rošty?

Lamelový rošt je dražší, kvalitnější a zajišťuje delší životnost matrace. Tvoří ho 28 nebo 42 lamel vložených do pevného rámu. U lamelových roštů si můžete připlatit za polohování. Manipulovat můžete s horní části roštu (pod hlavou) i se spodní. V nabídce jsou také ještě dražší lamelové rošty s motorovým polohováním, kde si můžete nastavit téměř jakoukoliv polohu pouhým kliknutím na ovladači.

Postelové rošty

Laťkové rošty jsou oproti lamelovým výrazně levnější a méně kvalitní. Lze je srolovat a lehce uschovat. Rošty pořídíte jak na jednolůžkovou postel, tak i na manželskou postel. Nejčastější vyhledávané postelové rošty jsou v rozměrech 90x200 na klasickou postel, a pak velké 140x200, 160x200 a 180x200 rošty na manželské postele.