Viame.cz
Viame.cz

Zahradní nábytkové sety

Zahradní nábytkové sety vám usnadní výběr. Jsou sestavené tak, aby k sobě jednotlivé komponenty ladily a společně tvořily ucelený vzhled. Posezení na zahradě tak bude nejen praktické, ale bude mít také styl. Chtějte kvalitu, moderní design a fantastické ceny. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Počet míst   
  • Materiál   
  • Eshop   
1-48 z 1018 výsledků
1
3 .. 22   

Set zahradního nábytku pořídíte levně, ale i v dražších a luxusnějších variantách. Některé zahradní sety slouží k posezení pro dva, jiné pohostí až 8 lidí. Záležet bude na vašich prostorových možnostech a osobních preferencích. Malé zahradní nábytkové sety využijete také na balkón. Zahradní nábytkový set obvykle tvoří stůl a židle, ale součástí setu mohou být i zahradní lavice a křesla nebo lehátka na zahradu.

Dřevěné zahradní nábytkové sety

Luxusní zahradní set nábytku z masivu si zamilujete pro nenahraditelný přírodní vzhled. Navíc překrásně voní po dřevě, což ještě více umocní příjemnou atmosféru a čas strávený s rodinou nebo přáteli na čerstvém vzduchu. Dle vašeho vkusu můžete vybrat světlejší nebo tmavší dekór. Nabídka je obrovská.

Ratanové zahradní nábytkové sety

Ratanový nábytek je trendy a obzvlášť úchvatně bude vypadat na zahradě, terase nebo balkóně. Vybrat si můžete z nabídky světlejších nebo tmavších barev ratanu skladem. Ratanové jídelní sety jsou stabilní a pevné, proto se nemusíte bát, že by hůře odolávaly povětrnostním podmínkám.

Zahradní nábytkové sety

Kovové zahradní nábytkové sety

Dalším velmi oblíbeným materiálem pro zahradní sety je kov. Kovový zahradní nábytek je nadčasový, ale také vysoce odolný vůči vnějším vlivům počasí. Svou lehkostí a minimalistickým vzhledem se zavděčí mnoha lidem. Pro maximální komfort doporučujeme pořídit venkovní polstry se snímatelným potahem.