Viame.cz
Viame.cz

Volně stojící vany

Samostatně stojící vany za cenově dostupné ceny! U nás najdete nabídku z více jak 50ti ověřených eshopů. Vyberte si do koupelny volně stojící designovou vanu, která podtrhne styl vašeho interiéru. Pokud hledáte inspiraci pro svůj domov, jste na správném místě ♥. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
  • Značka   
16 výsledků

Samostatně stojící koupelnové vany jsou obrovským trendem, a právě jedna z nich se může stát dominantou i vaší koupelny. Zatím co dříve to byla výsada zejména zámeckého stylu, trendy se vrací a dnes již takto zařízené koupelny můžeme vidět v ryze moderních interiérech. Volně stojící vana se nese ve znamení luxusu a unikátnosti. A věřte nám, že se stane vaším nejoblíbenějším místem pro relaxaci.

Vanu tohoto typu můžete umístit v koupelně kamkoliv. Vybrat si tak můžete místo, ze kterého budete mít krásný výhled z okna. Takové vany se hodí spíše do prostornějších koupelen, ale využít ji můžete i v menší koupelně a rafinovaně ji umístit jednou stranou ke stěně. Ve fantazii se meze nekladou, konečná podoba koupelny záleží jen na vás a vašem vkusu.

Bílé volně stojící vany

Nejtypičtější variantou provedení jsou vany klasické bílé. Vyzařují čistotu, jednoduchost a eleganci. Dle osobního vkusu pak můžete doladit koupelnové doplňky v zajímavějších barvičkách. Vybírat můžete z mnoha různých designů koupelnových předložek, ručníků a osušek.

Bílé volně stojící vany

Barevné volně stojící vany

Pokud si potrpíte na něco speciálního, pak sáhněte po barevnějších vanách. Kromě bílých van si můžete vybrat také šedé vany v různých odstínech.

Volně stojící vany z mramoru

Mramor je obrovským trendem nejen v oblasti designu. Volně stojící vana z litého mramoru je mimořádně kvalitní a odolná. Nadchne vás nejen vzhled, ale také celkové provedení. Pokud chcete něco extra, pak tohle je skvělá varianta přímo pro vás. Dopřejte si luxus a eleganci v jednom kousku.

Volně stojící vany na ozdobných nožkách

Některé vany volně stojící v prostoru mají absenci nožek, jiné mají podpěrné nohy v různých podobách. Vybírat můžete z variant z chromu, bronzu nebo v klasické bílé. Bez pochyby tyto ozdůbky dodávají vaně šmrnc a luxus. Taková vana dokonale zapadá do zámeckého a retro interiérového stylu.