Viame.cz
Viame.cz

Věšáky na dveře

Věšáky na dveře za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů s nábytkem a bytovými doplňky. Pokud hledáte inspiraci pro svůj domov, jste na správném místě ♥. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Materiál   
  • Eshop   
  • Značka   
6 výsledků

Věšáky na dveře se obejdou bez jakékoliv montáže. Závěsné věšáky mají různé počty háčků. Na háčky můžete upevnit vše, co potřebujete, od ručníků až po župany. Vybírat můžete od větších věšáku, až po ty nejmenší. Skladem jsou věšáky na liště ve svislém i vertikálním uspořádání. Velmi oblíbené jsou kovové věšáky na dveře, ale skvěle vypadají také ty dřevěné.

Závěsné věšáky na dveře využijete například v koupelně, na WC nebo na chodbě. Hodí se všude tam, kde potřebujete pověsit oblečení, ručníky či módní doplňky. Jedná se o rafinované a elegantní řešení, které je nejen praktické, ale zároveň nenaruší styl vašeho interiéru. Tuto vychytávku si zamilujete!

Věšáky na dveře

Závěsné věšáky na ručníky

Závěsné věšáky na dveře se perfektně hodí do koupelny k zavěšení ručníků. Do koupelny zvolte spíše kovové závěsné věšáky. Vybírat můžete z velmi minimalistických a elegantních designů, ale i z extravagantnějších variant s různým zdobením. Právě zdobené kovové prvky dokonale zapadají do zámeckého či retro stylu v koupelně. Bude to nejen praktická vychytávka, ale také stylový bytový doplněk. Nezapomeňte poté sladit barvu kovu všech doplňků v koupelně.

Závěsné věšáky na kabelky

Kromě koupelen využijete závěsné věšáky na dveře také na chodbě, v ložnici nebo v šatně. Uspořádejte si své věci – pořádek musí být! Na věšáky si můžete odložit své kabelky, pásky, bižuterii či další jiné módní doplňky. Budete je mít neustále na očích a každá věc v domácnosti bude mít své místo. Kromě klasických kovových věšáků můžete sáhnout také po těch dřevěných. Slaďte dekor dřeva s ostatním nábytkem v místnosti pro sjednocený vzhled interiéru.