Viame.cz
Viame.cz

Nástěnné věšáky a háčky na oblečení

Věšáky a háčky na oblečení do předsíně za skvělé ceny! Výběr z více jak 50 ověřených obchodů s nábytkem. Inspirujte se na Viame a zařiďte si svoji vysněnou předsíň, které zaujme každou návštěvu. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Materiál   
  • Dekor   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 97 výsledků
1
3   

Nástěnné věšáky se hodí zejména do menších předsíní. Ačkoliv jsou to malé bytové doplňky, bez nich se jen stěží obejdete. Každý člen domácnosti i návštěva ocení, pokud si budou moci svůj svršek odložit na věšák či háček. Vybírejte z velkého množství nástěnných věšáků a háčků na oblečení. Kupte si praktický věšák levně a ušetřete peníze i místo.

Nabídka nástěnných věšáků a háčků

Nespornou výhodou nástěnných věšáků a háčků na oblečení je jejich snadné umístění na místo, kam chcete. Zvládne to každý během chvilky. Kromě samostatných věšáků můžete zvolit také panelové věšáky, které jsou velmi elegantním řešením a mnohdy je jejich součástí také praktické zrcadlo.

Můžete se vydat cestou minimalismu, nebo zvolit lehce výraznější variantu. Nástěnné věšáky ve většině případů obsahují také poličku, na kterou můžete odkládat čepice, kabelky či jiné drobnosti. K věšákům můžete doladit také stojan na deštník nebo háčky na klíče.

Věšáky na oblečení

Vybírat můžete z věšáků z kovu nebo ze dřeva. Dřevěné věšáky laďte s ostatním nábytkem v místnosti. V případě drobných detailů se zaměřte na to, aby veškeré kovové komponenty v místnosti ladily. Zvolíte stříbrnou, zlatou, zajímavou rose gold, měděnou nebo elegantní černou? Výběr je jen na vás.