Viame.cz
Viame.cz

Vakuové pytle

Vakuové pytle za super ceny. Zobrazujeme zboží z více jak 50 ověřených obchodů. Díky vakuovým pytlům ušetříte spoustu místa. Ochraňte oblečení před vnějšími vlivy (vlhkost, prach, moly) spolu s vakuovým pytlem. Oblečení uložené ve vakuovém pytli bude možné použít ihned. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
  • Značka   
23 výsledků

Jak uložit oblečení, které se používá jen na sezónu?

Žádná šatní skříň není nafukovací. Je nutné, aby věci, které nejsou v daném období (letní, zimní) potřebné, byly správně uloženy. S vakuovým pytlem jde strach o oblečení stranou. Pytle udrží textil čistý a nepoškozený. Jejich vzhled bude vypadat jako nový.

Vakuový obal po vyfouknutí nezabírá hodně místa. Vyfouknutí pytle vysavačem vám zabere jen pár vteřin. Rozměry vyfouknutých pytlů se zmenší a vlezou se kamkoli chcete. Kdykoliv budete oblečení z pytle potřebovat, snadno jej vytáhnete. Vakuové pytle jsou na více použití. Oblečení po vytáhnutí zůstane stejně krásně voňavé jak na začátku.

Vakuové pytle

Ochranný vakuový pytel lze využít nejen na oblečení, ale i na skladování lůžkovin pro návštěvy. Obaly jsou průhledné, takže uvidíte, kde se co nachází. Vakuové pytle na oblečení pořídíte v různých rozměrech od malých až po to velké například na peřiny.