Viame.cz
Viame.cz

Studentské pokoje

Studentské pokoje za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů s nábytkem. Praktické pokoje pro studenty se neobjedou bez kvalitní postele, pracovního stolu, úložných boxů, komod a skříní. Nákupem celého setu nábytku navíc ještě ušetříte. Více o studentských pokojích

  • Barva   
  • Styl   
  • Dekor   
  • Eshop   
  • Značka   
18 výsledků

Nábytek do studentských pokojů pořídíte velmi levně. Nabídka je obrovská – prohlédněte si různé styly nábytku, designy, provedení, velikosti a další parametry. Praktičnost je důležitá, ale neopomíjejte ani estetickou stránku.

Jak vybrat nábytek do studentského pokoje

V první řadě si pečlivě přeměřte prostor, který máte k dispozici. Dále si rozmyslete uspořádání pokoje. Nábytkové sestavy vám ušetří čas i peníze. Nejen že jsou levné, ale pořídíte si veškerý nábytek, který k sobě dokonale ladí. Nemusíte složitě vybírat jednotlivé kousky, zkrátka si vyberete tu, která se vám nejvíce zalíbí.

Sestavy do studentského pokoje obvykle obsahují počítačový stolek, který je pro studenta velmi důležitý. Zde bude psát domácí úkoly a trávit čas na počítači. Úložného prostoru není nikdy dost, a to vědí i výrobci kvalitních nábytkových setů. V takovém setu nemůže chybět šatní skříň, komody a regály.

Při výběru sledujte parametry nábytku. Jak velké jsou rozměry, jaké má vnitřní uspořádání a jakou má nosnost. Zároveň se porozhlédněte, zda máte možnost dokoupit i další komponenty k setu a rozšířit tak pokoj o další krásné kousky. Vyskládejte si váš pokoj dle představ a možností.

Pokoje pro studenty

Moderní nábytek pro studenty

Skladem jsou trendy kousky nábytku, která vás oslní svou kvalitou i designem. Pořídit si můžete nadčasovou a minimalistickou sadu bílého nábytku. Mnohem zajímavěji pak vypadá kombinace dřeva a bílé, černé či šedé barvy. Pokud se nebojíte barviček, pak můžete pořídit i nábytkové sety s modrými, růžovými, červenými a jinak barevnými detaily.

Trh myslí jak na požadavky dívek, tak chlapců. Při výběru ideálního nábytku uvažujte dopředu. Bude se vám a vašim dětem líbit i za pár let? Není to pouze módní výstřelek? Jak sladíte textil? Do jakých barev budete ladit dekorace a bytové doplňky? To vše rozhodne o vašem výběru.