Viame.cz
Viame.cz

Stojany na šaty a oblečení

Stojany na šaty a oblečení za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů s nábytkem. V nabídce najdete větší i menší stojany v různém provedení a designech. Na své si přijde každý zákazník. Stojany na oblečení se perfektně hodí do ložnice, dětského pokoje, do předsíně nebo do pokoje pro hosty. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Materiál   
  • Dekor   
  • Pojízdný   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 142 výsledků
1
3   

Jak vybrat stojan na šaty

Je třeba dbát na správný výběr stojanu. Kvalitní stojan je dostatečně stabilní, má pevný základ, vysokou nosnost a vydrží běžnou manipulaci. Další parametry závisí na tom, jaké máte osobní požadavky a k čemu bude stojan využíván.

Typy stojanů na šaty a oblečení

Velmi oblíbené jsou pojízdné stojany na šaty. Je možné je přemisťovat z místa na místo, jak je libo. Ať už při úklidu nebo při běžném provozu, tento benefit oceníte. Další výhodou je nastavitelnost výšky stojanu. Děti tak mohou mít v pokoji stojan nižší, na který bez problému dosáhnou. A dospělí si mohou stojan uzpůsobit tak, aby jim byla jeho výška pohodlná.

Na trhu najdeme stojany v různých typech provedení. Oblíbené jsou šatní stojany s poličkami, na kterých můžete oblečení přehledně organizovat. Na dolní polici je možné umístit boty, po bokách například kabelky či čepice.

Stojany na oblečení

Kovové a dřevěné stojany na oblečení

Při výběru stojanu na šaty se naskýtají povětšinou dvě možnosti – buď stojan dřevěný, nebo stojan kovový. Dřevěné stojany jsou svým vzhledem nadčasové. Sedí do téměř každého interiéru. Doporučujeme sladit dekor dřeva s ostatním nábytkem v pokoji.

Kovové stojany mají velmi luxusní a minimalistický vzhled. Ocení je nejen příznivci moderního designu. Vybírat můžete z černého kovu nebo klasické stříbrné. Volba je jen na vás.