Viame.cz
Viame.cz

Solární lampy

Bohatá nabídka solárních světel za super ceny! Solární světla z více jak 50 ověřených eshopů. Solární lampy jsou skvělým řešením pro osvětlení zahrady a venkovního posezení. Jsou šetrné k životnímu prostředí, a navíc dodají vaší zahradě styl. Vyberte si z nabídky a osvětlete svou zahradu šetrně k přírodě ♥. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 232 výsledků
1
3 .. 5   

Solární osvětlení se samo automaticky nabíjí přes den. Nejen že se jedná o praktické řešení, jak osvítit ve večerních hodinách zahradu, ale zároveň vypadá unikátně a stylově! Solární svítidla nabízíme v mnoha různých provedeních – menší, větší, sady, jednotlivě, a to za velmi nízké ceny! Nakupujte vybavení na zahradu z pohodlí domova a ušetřete čas i peníze.

Sady solárních svítidel

Při výběru solárního osvětlení na zahradu máte několik možností. Můžete si pořídit jednotlivé solární lampy nebo rovnou celou sadu. Výhodné sady se prodávají po několika kusech a vy tak můžete sladit celou zahradu do jednoho celku.

Solární světla na zahradu

Solární lucerny na zahradu

Velmi oblíbenou podobou solárního světla jsou lucerny na zahradu. Nejen že vám dobře poslouží, ale také vypadají přímo kouzelně. Kovové lucerny se prodávají v provedení v bílé, šedé či černé barvě s různými zdobením. Taková lucernička se bude na jídelním stole na zahradě náramně vyjímat.

Moderní solární lampy

Při výběru solární lampy se naskýtá mnoho možností. Některé lampy sahají svým designem do tradičního až retro stylu, jiné jsou ryze moderní a sladíte je i s luxusní fasádou dle nejnovějších trendů. Stačí si jen vybrat.