Viame.cz
Viame.cz

Sklenice na vodu, limonádu

Sklenice na vodu a limonádu za super ceny. Zobrazujeme zboží z více jak 50 ověřených obchodů. Díky skleničkám na vodu už budete mít svůj pitný režim pod kontrolou. U nás uvidíte samostatné skleničky, sady skleniček i skleničky s víčkem a brčkem v různých barevných variací. Celý popis

  • Eshop   
  • Značka   
12 výsledků

Skleničky na nealko

Čekáte hosty, připravujete oslavu nebo vás čeká výjimečný den? Na stole se džbánem džusu nebo vody s citrónem nesmí chybět sklenice z naší nabídky. Nabízíme skleničky, díky jejím tvarům krásně vynikne i pití s ledem. U míchaných nápojů nesmí chybět brčko, s kterým si vychutnáte správnou chuť nápoje.

Každý si myslí, že se jedná jen o obyčejnou sklenici, která se může použít na vše. Omyl. Každá sklenice je v něčem specifická. Sklenička s víčkem a brčkem je vhodná například na pití pro děti, kteří nemají ještě cit udržet a pít z klasické skleničky.

Sklenice na vodu

Díky sklenici většího objemu, bude ranní vymačkaná šťáva z čerstvého ovoce nebo smoothie vypadat nejen senzačně, ale vy získáte přísun spousty vitamínů v jednom. Chuť osvěžujícího nápoje vás bude doprovázet celý den. Na Viame uvidíte i barevné skleničky.