Viame.cz
Viame.cz

Sklenice na pivo

Velký výběr krýglů a sklenic na pivo za super ceny. Na Viame najdete zboží z více jak 50 ověřených obchodů. Podívejte se na pravé půllitry z křišťálového skla, na klasické sklenice i sklenice se stopkou. Sklenice na pivo by neměly chybět v žádné domácnosti. Celý popis

  • Eshop   
  • Značka   
2 výsledky

Nezapomenutelné chvíle s pivem

Máte koupenou bečku piva na party, oslavu nebo jinou speciální příležitost a chybí vám sklenice na pivo? Z naší nabídky si vybere opravdu každý, přesně to, co hledá. Zobrazujeme sklenice různých tvarů a objemů (3dc, 0,5 l nebo 1l tzv. tuplák).

Už žádné pití piva přímo z láhve. Vychutnejte si tu pravou chuť piva ve vlastní sklenici z pohodlí domova po obědě či večeři nebo při večerním sledování sportu v televizi. Žádná chuť láhvového piva se nevyrovná čerstvě natočenému pivu a posezení s přáteli v hospodě, ale doma s vlastní sklenicí, si můžete pivo dát v jakoukoli hodinu. Domov totiž žádnou otevírací dobu nemá.

Sklenice na pivo

Na rodinné oslavy či jiné společenské akce je vhodné si pořídit speciální sklenice. Na takové chvíle jsou vhodné sklenice na pivo na stopce, které zároveň vypadají elegantně a chuť kvalitně vyrobeného piva si zaručeně vychutnáte. Nejvyhledávanější jsou sklenice vyrobené z broušeného skla.