Viame.cz
Viame.cz

Přebalovací pulty a komody

Přebalovací komody za super ceny! Stovky komod s přebalovacím pultem pro jednoduché přebalení miminka. Mít kde pohodlně přebalit miminko je základ, a právě k tomu slouží přebalovací komody s přebalovacím pultem. Navíc vám vznikne místo, kde uložit všechny potřebné věci k přebalení. Pokud hledáte spíše klasické komody do obýváku nebo ložnice, pokračujte na komody. Viame, inspirace pro váš domov ♥. Celý popis

  • Barva   
  • Dekor   
  • Eshop   
  • Značka   
25 výsledků

Na Viame najdete přebalovací komody a pulty, které se hodí jak do dětského pokoje, tak i do jiných částí domácnosti. Jsou praktické, designově povedené, a navíc za super ceny! Nespokojte se s málem, chtějte skvělou kvalitu, a ještě skvělejší cenu.

Samostatné přebalovací desky

Pořiďte si snímatelný přebalovací pult ke komodě a uzpůsobte si zařízení dětského pokoje dle vlastního gusta. Při výběru dětského nábytku máte dvě možnosti – buď si pořídíte kompletní komodu s přebalovacím pultem, nebo jednotlivé komponenty, které si uspořádáte dle osobních preferencí.

Samostatná přebalovací deska může mít mnoho podob. Nabízíme různé velikosti, tvary i designy. Největší požadavek je samozřejmě na praktičnost.

Komoda s přebalovacím pultem

Pokud si pořídíte komodu s přebalovacím pultem, pak máte ušetřen čas s výběrem. Jednoduše si pořídíte produkt 2 v 1. Na druhou stranu je tu ale požadavek na to, aby komoda byla uspořádána dle vašich potřeb. Komody se liší nejen svými rozměry, ale také vnitřním uspořádáním.

Dopředu si promyslete, jak a co chcete v komodě uchovávat. Kam dáte pleny? Kam dáte dětskou kosmetiku? Budou vám vyhovovat takto uspořádané police? Potřebujete, aby skříňka byla uzavíratelná? Z velkého množství produktů skladem si zaručeně vyberete.

Přebalovací komody

Mnohé komody najdou využití i po čase, kdy už přebalovací pult nebude potřeba. Přebalovací deska se dá bez problému oddělat a zůstane vám praktická a stylová komoda pro úschovu věcí. Ta se vám v domácnosti rozhodně neztratí.

Moderní dětské komody a přebalovací pulty

Ačkoliv nám záleží na praktické stránce nábytku, tak bychom neměli opomíjet ani design. Slaďte dětský pokoj do jednoho celku. Zvolte jeden dekor dřeva, do kterého budete ladit všechny kousky nábytku. Pořídit si můžete celé sady dětského nábytku, které budou zahrnovat právě i komody s přebalovacím pultem.