Viame.cz
Viame.cz

Němý sluha

Němý sluha za skvělé ceny! Výběr z více jak 50 eshopů. Pořiďte si praktický nábytek na odkládání oblečení i do svého domova. U nás najdete velký výběr němých sluhů, a to v různých velikostech, provedeních a designech. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Materiál   
  • Dekor   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 86 výsledků
1
  

Němý sluha je doplněk do interiéru, který rozhodně využijete. Slouží k odložení oblečení, ale i módních doplňků, jako jsou kabelky, pásky, deštníky a další kousky.

Věšák němý sluha levně

Svého němého sluhu pořídíte velmi levně. Jedná se o drobný kousek, který ovšem udělá velkou službu. Na trhu jsou k dostání velmi malé a skladné varianty, které se vám vlezou třeba i do předsíně, koupelny nebo malého dětského pokoje. Pokud máte dostatek místa, pak si můžete pořídit i speciální věšáky s vyšší nosností.

Nejlepší němý sluha

V první řadě se zaměřte na to, co od něj očekáváte. Pokud plánujete věšet pouze pár kousků oblečení, vystačíte si s levnější a skladnější variantou. Pokud chcete využít němého sluhu místo skříně, pak musíte pečlivě vybírat. Němý sluha vysoké kvality, s vysokou stabilitou a nosností – to je to pravé ořechové pro vás.

Nejlepší němý sluha

V neposlední řadě se zajímejte také o design. Do moderních interiérů perfektně zapadá kovový němý sluha minimalistického designu. Naopak do útulnější a retro domácností je ideální možností dřevěný němý sluha. Dekor dřeva vybírejte dle ostatního nábytku v interiéru.