Viame.cz
Viame.cz

Koupelnové sestavy

Koupelnové sestavy za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených obchodů s nábytkem. Nákupem celé sestavy ušetříte a koupelnový nábytek sladíte krásně do jednoho stylu. Koupelnový set se skládá z umyvadla, dolní skříňky a horní skříňky se zrcadlem. Často je v ceně setu také koupelnová komoda nebo regál. Více o koupelnových sestavách

  • Barva   
  • Styl   
  • Dekor   
  • Povrch   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 134 výsledků
1
3   

Kvalitní koupelnové sestavy levně

Naprostou klasikou jsou bílé koupelnové sestavy s umyvadlem a zrcadlem. To je nadčasový vzhled, kterým rozhodně nic nepokazíte. Dá se říct, že nikdy nevyjde z módy. Na Viame najdete koupelnový nábytek velmi levně. Vybírat můžete z různých skříněk, regálů, umyvadel a zrcadel, nebo i z celých hotových setů, které vám ušetří čas s výběrem.

Najdete zde styly, jako je skandinávský, vintage, retro, industriální, rustikální, minimalistický, ale i klasický moderní.

Koupelnové sestavy do malých koupelen

Skladem jsou jak větší sestavy, tak i malé nábytkové sestavy do koupelny. Obvykle taková sestava obsahuje závěsnou skříňku, umyvadlo a nástěnné zrcadlo. Svými rozměry se perfektně hodí do menších prostor koupelny, ale i třeba na WC nebo do prádelny. Samozřejmě je vždy možnost dokoupit si další komponenty a vybavit si koupelnu dle vašich finančních a prostorových možností.

Koupelnové sety

Dřevěné koupelnové sestavy

Bílé klasické koupelny jsou krásné, ale lidé stále častěji volí i do koupelny kompozitní dřevo. Dřevo v interiéru umí udělat velkou parádu. V koupelně není tolik obvyklé, zato vás zaručeně nadchne. Do menších koupelen se hodí spíše světlejší dekor dřeva, který místnost opticky zvětší a prosvětlí. Kompromisem jsou pak skříňky v kombinaci s dekorem dřeva a bílé barvy.

Nezapomeňte dokoupit také stylové dekorace a praktické bytové doplňky, které vám koupelnu zútulní. K dřevěným koupelnovým skříňkám se budou nádherně hodit také květiny.