Viame.cz
Viame.cz

Klekací židle

Klekací židle za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených obchodů. Klekačka vám pomůže od bolesti zad a podporuje vzpřímené sezení. Ulevte vašim zádům a pořiďte si klekací rehabilitační židle levně. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Zdravotní - ergonomické   
  • Eshop   
  • Značka   
34 výsledků

Klekací rehabilitační židle

Ergonomické klekačky jsou určeny pro všechny, kteří tráví hodiny a hodiny denně sezením. Podporují zdravé sezení a oceníte ji také, pokud máte problém se správným držením těla a trápí vás bolesti zad a svalů.

Klekačka k počítači je skvělý pomocník pro každého člověka, který tráví 8 a více hodin denně v kanceláři sezením. Využijete ji při práci, ale i při sledování televize či jiných sedavých aktivitách.

Některé klekačky mají praktická kolečka, tudíž je manipulace s nimi velmi snadná. Rychle a jednoduše ji přesunete na jiné místo. Při výběru doporučujeme sledovat nosnost produktu, hmotnost, zvolený materiál a možnosti nastavení.

Klekačky levně a kvalitně

Skladem jsou levné klekací židle, které vám poskytnou obrovskou službu. Nešetřete na svém zdraví. Kvalitní klekačky mají třístupňové regulace výšky, abyste si mohli nastavit ideální parametry pro vaši postavu.

Klekací židle

Klekací židle neboli klekosedy pořídíte v mnoha různých designech a provedeních. Máte možnosti si vybrat takovou, která perfektně zapadne do vaší kanceláře. Některé mají dřevěnou konstrukci, jiné kovovou. Obě varianty se těší dlouhé životnosti a kvalita materiálu je totožná. Stabilitu zajišťuje pečlivě vyráběná konstrukce. Záleží jen na vás, jaký druh klekačky zvolíte.

Klekačky jsou čalouněné látkou, která může mít mnoho podob. Vybrat si můžete elegantní černou nebo i světlejší varianty. Brzy zjistíte, že klekačka se stala nepostradatelnou položkou ve vašem pracovním i osobním životě.