Viame.cz
Viame.cz

Dětské postýlky

Stylové dětské postýlky pro ty nejmenší za super ceny! U nás najdete postýlky pro děti z více jak 50 ověřených eshopů. Pokud hledáte inspiraci pro svůj domov, jste na správném místě ♥. Celý popis

  • Barva   
  • Dekor   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 354 výsledků
1
3 .. 8   

Výběr dětské postýlky určitě nepodceňujte. Chtějte nejvyšší kvalitu. Při výběru máte možnost zvolit si varianty s vymoženostmi navíc. Některé postýlky mají odnímatelnou bočnici, jiné mají praktická kolečka pro přemísťování postýlky a některé postýlky v sobě mají zabudované šuplíky či jiné úložné prostory. Na Viame najdete kvalitní postýlky ze dřeva, ale také cestovní dětské postýlky a další příslušenství k nim.

Stylové dětské postýlky

Praktičnost v případě dětského nábytku je důležitá, ale nezapomínejte ani na design. Nabízíme dětské postýlky v mnoha různých provedeních a designech. Je libo klasická bílá postýlka nebo raději něco více extra? Velmi oblíbené jsou postýlky s kombinací bílé barvy a dekoru dřeva. Trendy jsou ale i postýlky tmavě šedé či jinak barevné.

Dětské postýlky s odnímatelnou bočnicí

Nejprodávanější jsou postýlky s odnímatelnou bočnici. Dítě tak může snadno přelézt k vám do postele a vy jej máte neustále po ruce. Je to velmi praktická vychytávka, kterou dříve nebo později určitě oceníte.

Dětské postýlky

Cestovní dětské postýlky

Hledáte dětskou postýlku, která se dá snadno složit a přemísťovat? Vyberte si z široké nabídky skládacích postýlek skladem. Nabízíme kvalitní cestovní postýlky, které se dají rafinovaně složit a kamkoliv přenést. Jsou lehké a skladné, ale ne na úkor kvality. Těm nejmenším poskytnou kvalitní spánek a pohodlí. U postýlky máme požadavek zejména na vysoký komfort, stabilitu a odolný materiál. Vyberte si z nabídky tu vaši vyvolenou.