Viame.cz
Viame.cz

Chrániče matrací, toppery

Chrániče matrací a toppery za super ceny. Na Viame najdete zboží z více jak 50 ověřených obchodů. Díky chráničům zajistíte matrací delší životnost. I za pár let bude matrace vypadat jako nová. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z 336 výsledků
1
3 .. 7   

Výhody spolu s chráničem matrace

Toužíte po krásně vypadající matraci i po několika letech? Spolu s chráničem matrací se vám to povede. Toppery vám dokonale ochrání matraci před prachem, zašpinění i opotřebením. Chrániče jsou nutností u matrací, z kterých potah nejde sundat a oprat ho.

Chrániče by měli být prodyšné. Je důležité, aby matrace mohla dýchat, jelikož člověk přes noc vypotí v průměru cca půl litru potu (u každého je to individuální).

Chrániče matrací, toppery i vrchní matrace dodají vaší posteli další vrstvu, díky které budete spát v měkkém jak v bavlnce. Doporučujeme chrániče matrací používat hned od začátku. Toppery i chrániče jsou většinou vyráběny na rozích s gumou. Guma zabrání topperu, aby nedošlo ke sklouznutí.

Chrániče matrace

Nezapomeňte ho pořídit i svým dětem do pokoje. Nikdy nevíte a už vůbec ne u dětí, kdy rozlijí pití nebo matraci zašpiní (například od kreslení temperami či vodovkami).

Výhody topperů a chráničů matrací jsou, že v zimě dokáží příjemně zahřát a v létě lehce chladit.