Viame.cz
Viame.cz

Chladicí boxy a termotašky

Chladicí boxy a termotašky za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů. Přemísťování jídla v termotašce bude nejen komfortnější, ale také vydrží déle čerstvé a v ideálním stavu. Zkrátka nedocenitelný pomocník na cesty a piknik. Celý popis

  • Barva   
  • Materiál   
  • Eshop   
  • Značka   
48 výsledků

Chladicí boxy na jídlo

Plánujete se vydat na piknik nebo na dalekou cestu s jídlem? Do chladicích boxů můžete uložit nejen jídlo, ale třeba i víno. Kdo by chtěl pít teplé víno, že ano? Chladicí boxy pořídíte v různých velikostech. Je libo malý a skladný box, který je lehoučký a na cestách nezabere mnoho prostoru? Nebo dáte přednost pořádně velkému chladicímu boxu, který poslouží jako cestovní lednička?

Přenosné chladicí boxy jsou moderní vychytávkou, kterou pořídíte velmi levně. Nabídka je bohatá a máme možnosti pro každého. Ať už hledáte vkusnou kabelku, praktický batůžek nebo tašku, kde bezpečně uschováte láhve s pitím, vyberete si z nabídky.

Termotašky na jídlo

Praktické termotašky udrží vaše jídlo či nápoje ve stále stejné teplotě. Ať už máte přichystanou zmrzlinu nebo teplý oběd, nemusíte se strachovat. Jedná se o praktický úložný prostor, který využijete nejen na piknik, ale také kamkoliv při cestování, kempování nebo jako úschovu svačiny do práce.

Termotašky

Díky stylovým a moderním designům termo tašek se nemusíte stydět vydat se s taškou do víru města. Vzhled je navrhován tak, aby tašky posloužily i jako pěkná kabelka. Vydat se můžete cestou elegantní krásy, nebo i něčeho krapet odvážnějšího. Skladem je velký výběr nejrůznějších barev, vzorů, velikostí, tvarů, materiálů a provedení. U nás najdete velký výběr za přívětivé ceny.