Viame.cz
Viame.cz

Kusové bytové koberce

Kusové bytové koberce za super ceny. Na Viame si můžete vybrat z více jak 50 ověřených obchodů. Díky bytovým kobercům bude vaše domácnost vypadat moderněji a útulně. V nabídce jsou také běhouny, hadrové koberce nebo na koberce s vysokým vlasem (Shaggy). Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z 3165 výsledků
1
3 .. 66   

Hadrové koberce do interiéru

Hadrové koberce se krásně hodí do dětských pokojíčků, do ložnice či kanceláře. Největší výhodou hadrových koberců je, že jsou snadné na údržbu a můžete použít obě jejich strany. Díky tomu, že jsou snadno udržovatelné, se už nemusíte bát, že fleky, které děti na koberci udělají, nepůjdou dolů. V dnešní době lidé používají hadrové koberce na chatu jako krásnou dekoraci na podlahu před televizi. Vybírat lze z desítek produktů od levnějších kousků až po ty dražší. U nás najdete hadrové koberce jednobarevné, ale i krásně vícebarevně.

Bytové koberce

Shaggy koberce – koberce s vysokým vlasem

Koberce shaggy nejčastěji vidíme před sedací soupravou v obývacím pokoji. Díky vysokým vlasům jsou koberce krásné nejen na pohled, ale i příjemné na dotyk. Shaggy (huňaté) koberce hřejí a tlumí hluk. Huňaté koberce jsou vhodné do ložnice před postel, které dodají místnosti příjemnou atmosféru. Shaggy koberce uklidňují vaše tělo, pokud po nich chodíte na boso.

Koberce s vysokým vlasem jsou těžší na údržbu, proto je doporučujeme do jídelny pod stůl nebo do chodby u vstupních dveří.