Viame.cz
Viame.cz

Zahradní úložné boxy

Sháníte kvalitní a designově povedené zahradní úložné boxy na polstry, podsedáky, zahradní nářadí nebo hračky? Vyberte si z různých typů provedení, materiálů a velikostí. Takhle bude mít každá věc na vaší zahradě své místo. Celý popis

  • Barva   
  • Styl   
  • Materiál   
  • Dekor   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 232 výsledků
1
3 .. 5   

Co od zahradního úložného boxu požadovat? Zejména hledejte voděodolný úložný box, který bude navíc dostatečně odolný, aby vydržel venkovní podmínky. Dostatečná stabilita, pevnost a kvalita jsou zárukou dlouhé životnosti výrobku. Kromě těchto parametrů se zaměřte také na estetičnost. Dokonce i zahradní úložný box se může stát šperkem vaší zahrady nebo terasy.

Zahradní úložné boxy na sezení

Velmi praktické jsou zahradní boxy, které zároveň slouží k sezení. Jedná se o šikovně vytvořený prostor pro úschovu věcí, který má vrchní víko polstrované a dostatečná nosnost umožňuje sezení na něm. Produkt 2v1, tedy zahradní box a lavička, zaručeně na své zahradě oceníte.

Zahradní úložné boxy

Zahradní úložné boxy z různých materiálů

Slaďte posezení na zahradě do jednoho celku! Vyberte si takový úložný box, který bude korespondovat se zbytkem zahradního nábytku. V nabídce najdete boxy z masivního dřeva, ale také zahradní boxy ratanové, ocelové nebo plastové. Nejlevnější variantou je plastový box, větším luxusem pro vaši zahradu může být kvalitní zahradní box z umělého nebo pravého ratanu, který bravurně zvládne i nepřízně počasí.