Viame.cz
Viame.cz

Blackout zatemňovací závěsy

Pořiďte si kvalitní zatemňovací závěs za super cenu! Na Viame najdete skvělé zatemňovací závěsy, které dokonale zapadnou do moderně zařízeného interiéru, ale i tradičnější designy, které oceníte pro jejich útulnost a nadčasový vzhled.

  • Barva   
  • Styl   
  • Materiál   
  • Metráž   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 58 výsledků
1
  

Zatemňovací závěsy do interiéru

Od závěsů chceme především, aby plnily praktickou funkci. Do ložnice oceníte plně zatemňovací závěsy, které nepropouští sluneční paprsky. Vyspěte se královsky, aniž by vás probudilo slunce. V temnotemné místnosti se vám bude krásně a nerušeně spát. Zatemňovací závěsy využijete také v obývacím pokoji. Pokud si chcete přes slunečný den udržet v bytě chladno nebo naopak v zimě krásně teplo, pak je zatemnění ideální volbou.

A co skrývá pojem blackout závěsy? 100% blackout závěsy jsou z materiálů, tedy látek, které zastiňují více než klasické závěsy. Nejen že nepropouští sluneční svit, ale také mají termoregulační schopnosti a tlumí zvuk.

Moderní zatemňovací závěsy

Estetická stránka je důležitá, proto svůj závěs vybírejte s rozvahou. Jedná se o dekorační prvek, který dokáže zcela změnit atmosféru místnosti. Design závěsu by měl splývat s okolním prostředím a dokonale do něj zapadat. Skladem najdete jak moderní, tak i tradičnější varianty závěsů.

Do moderně zařízeného interiéru oceníte jednobarevné luxusní závěsy. V jednoduchosti je krása a v případě závěsů může být právě minimalismus tou nejlepší volbou. Snadno dokombinujete ostatní bytové doplňky a necháte vyniknout pouze barvu látky. Trendy jsou vínové, petrolejové, smaragdové, hořčicové nebo světle růžové závěsy.

Oblíbené jsou také závěsy s geometrickými tvary. Takové vertikální či horizontální pruhy, kruhy nebo kostky působí stále velmi elegantně, ale zároveň zajímavěji.

Útulné zatemňovací závěsy

Preferujete bytové doplňky ve stylu vintage nebo retro? I v takovém případě si ze široké nabídky designů vyberete. Nejprodávanější jsou závěsy se vzorem květin. Jsou libo drobné vintage květiny nebo elegantní květiny větších rozměrů? Obě tyto varianty mají své kouzlo.

Vybrat si můžete také pestrobarevné kusové závěsy, které rozzáří váš domov. Zařiďte si domov podle vašich představ.