Viame.cz
Viame.cz

Bazény

Zahradní bazény za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů! Užijte si léto ve vodě ve svém bazénu. Součástí nabídky jsou nadzemní bazény, které snadno a rychle zprovozníte bez nutnosti větších stavebních prací. Vyberte si ten svůj a zchlaďte se v parných dnech ve vlastním privátním bazénu. Celý popis

  • Barva   
  • Konstrukce   
  • Tvar   
  • Umístění   
  • Filtrace   
  • Eshop   
  • Značka   
1-48 z 62 výsledků
1
  

Bazén na zahradě? Zní to jako krásná pohádka, která se ovšem může stát skutečností. Přestaňte jen snít a pojďte si pro dokonalé letní osvěžení. Nabízíme levné bazény, které vás okouzlí nejen svou výhodnou cenou, ale i praktičností, snadnou údržbou a kvalitním provedením.

Zahradní bazény levně a kvalitně

Nejčastější variantou jsou zahradní nadzemní bazény, které oceníte díky jejich nenáročnosti. Není potřeba kopání a dalších stavebních prací, jako je tomu u zapuštěného bazénu. Zvolit můžete ale i variantu polozapuštěného bazénu. Takový bazén se stane vaší nejlepší investicí na léto. A nebojte, seženete je levně.

Bazény

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény jsou velmi oblíbenou variantou. Jejich údržba je snadná, nevyžadují větší zásahy na zahradě, ale můžete je umístit i na terasu nebo na větší balkón. Kromě nafukování vás nečeká žádná práce navíc a můžete se rovnou koupat. Nabízíme bazény velké i menší. Záleží na vašich požadavcích. Nafukovací bazény můžete snadno dle libosti přemisťovat, případně s nimi cestovat. Na zimu je uschováte a máte vystaráno. Navíc jsou velmi levné.

Menší zahradní bazény

Nemáte na zahradě mnoho místa nebo sháníte bazén na terasu či na balkón? I pro vás máme řešení. Nabídka bazénů skladem je obrovská. Můžete si vybrat velké luxusní bazény, v kterých si dokonce i zaplavete, ale i malé bazénky, které poslouží k osvěžení v parných dnech. Můžete vybírat z různých výšek i šířek, ale také tvarů. Některé bazény mají tvar kruhu, jiné mají čtvercový či obdélníkový tvar.

Pořiďte dětem bazének, v kterém se pořádně vyřádí. Dětské bazénky jsou záchranou mnoha rodičů malých dětí. Děti se v něm zchladí a zároveň zabaví. Některé dětské bazény mají také praktickou stříšku, která ochrání před sluníčkem, nebo zábavné komponenty, jako například skluzavku či jiné prolézačky.