Viame.cz
Viame.cz

Barové židle a stoličky

Barovky a barové židle do kuchyně za super ceny v moderních i retro designech! Na Viame najdete zboží z více jak 50 obchodů s nábytkem. Součástí nabídky jsou barové židle bez opěrky i s opěrkou, na jedné noze nebo klasické a ve spoustě dalších trendy provedeních. Jak vybrat barovou židli k vašemu baru?

  • Barva   
  • Styl   
  • Vlastnosti   
  • Materiál   
  • Dekor   
  • Tvar nohou   
  • Povrch   
  • Eshop   
  • Značka   
  • Sada / set   
1-48 z 528 výsledků
1
3 .. 11   

Stolování na vysoké noze není jen záležitostí barů, ale tento kousek můžete mít také u vás v kuchyni u pultu nebo v jídelně. Barové židličky jsou lehké, snadno se přemísťují, nezaberou mnoho místa a poskytnou vám super službu.

Jak vybrat kvalitní barovou židli nebo stoličku

Kvalitní barová židle má odolnou kovovou konstrukci nebo stabilní dřevěnou konstrukci s vysokou nosností. Při výběru se vždy informujte o nosnosti židle, o použitých materiálech a možnostech nastavení. Velmi praktické jsou snímatelné potahy na židli, které bez problému operete, kdykoliv bude potřeba. Vzhled je důležitý, ale nezapomínejte ani na praktičnost a pohodlnost. Pohodlnější variantou k sezení jsou obvykle barové židle s opěrkou a z měkčího materiálu, než je samotné dřevo.

Dřevěné barové židle

Trh nabízí velký výběr barových židlí. Ať už ladíte kuchyň do jakéhokoliv stylu nebo barvy, na Viame si zaručeně vyberete. Do tradičnější a útulnější kuchyně se budou perfektně hodit dřevěné barové židle. Samotné místo k sezení může být potažené kůží nebo koženkou, což vypadá velmi luxusně. Tradičnější variantou je klasická látka, kterou můžete sehnat v mnoha různých barevných provedeních.

Vyberte si barvu, do které budete ladit další doplňky v jídelně nebo kuchyni a slaďte interiér do jednoho celku. Nic nepokazíte klasickou šedou, hnědou nebo černou barovou židličkou. Nicméně pokud chcete něco extra nebo chcete nechat židle vyniknout, pak můžete sáhnout po zajímavější barvičce, jako je třeba hořčicová, oranžová nebo rudě červená.

Kovové barové židle

Barové židle na jedné noze z kovu dokonale zapadají do moderních interiérů. Máte rádi minimalismus? I v takovém případě si vyberete z velké nabídky barových židlí v jednoduše krásném provedení. Mnohé tyto židličky na jedné noze můžete nastavovat, jak je libo. Upravit si tak můžete výšku, jak zrovna potřebujete.

Na nohu od židle se běžně využívá chromovaná ocel. Stříbrný kov je obvykle v kombinaci s koženým či koženkovým sedátkem nebo pokryté látkou. Vyberte si luxusní a kvalitní barovou židli, která vám bude dobře sloužit a svým stylem zapadne do vašeho interiéru. Velmi praktickou funkcí mají otočné barové židle. Ty jsou obvykle ve variantě z kovu a stojí na jedné noze. Z funkčního hlediska je oceníte pro jejich variabilitu a možnosti nastavení.