Viame.cz
Viame.cz

Barové sety

Barové jídelní sety za super ceny! Výběr z více jak 50 ověřených eshopů s nábytkem. Barový set se vždy skládá z barového stolu a barových židlí, které jsou v ceně setu. Nechte se inspirovat při výběru barového nábytku na Viame. Více o barových sestavách

  • Barva   
  • Styl   
  • Počet míst   
  • Dekor   
  • Povrch   
  • Eshop   
  • Značka   
15 výsledků

Moderní barové sety

Na Viame najdete velký výběr moderních barových setů za skvělé ceny. Barové sety se obvykle skládají z nejméně 2 barových stoliček a barového stolku. Jednotlivé kousky k sobě dokonale ladí a vy tak máte možnost sladit prostory do jednoho stylu.

Praktické barové stoly levně

Design je důležitý, ale myslete také na praktičnost. Můžete se vydat cestou minimalismu a zvolit jednoduchý design, nebo si můžete vybrat z nabídky zajímavějších barových stolů. Některé stolky mají praktické poličky a úložné prostory. To jsou vychytávky, které zaručeně přijdou vhod. Tak co? Zvolíte klasický barový stůl nebo dáte přednost provedení se šuplíky, policemi a skříňkami?

Barové sety

Jak vybrat barový set

Při výběru dbejte především na kvalitu. Chtějte snadno údržbový materiál, dlouhou životnost produktu a stabilní konstrukci. Konstrukce jsou povětšinou z kvalitního kovu, který je dostatečně odolný a stabilní. Deska stolu se nejčastěji vyrábí z dřevotřískové desky MDF. Seženete ji v různých designových variantách. Výsledná kombinace dřeva a kovu je nadčasová a trendy zároveň.

Zajímejte se o to, zda může stát barový set jak u zdi, tak i volně v prostoru. Pokud si plánujete do stolu odkládat láhve a další doplňky, pak se porozhlédněte po stole s policemi na odkládání předmětů. Dalším důležitým parametrem je komfort. Vybrat si můžete barové židle s opěrkou či bez opěrky. Sledujte vždy nosnost židlí dle účelu, kdo ji bude využívat. Materiál povrchu židle je taktéž důležitý, aby vám sezení bylo dostatečně příjemné.