Viame.cz
Viame.cz

Kuchyně

Kuchyňské pomůcky a potřeby do kuchyně za super ceny. Zobrazujeme zboží z více jak 50 ověřených obchodů. Pomůcky vám v kuchyni ulehčí práci a spoustu starostí. Vyberte si i vy to své od kuchyňských spotřebičů až po kuchyňský textil. Celý popis

  • Barva   
  • Eshop   
1-48 z více než 5000 výsledků
1
3 .. 100   

Kuchyně je místo, kde tráví žena či muž hodně času. Připravují se tam snídaně, svačiny, obědy a večere. K tomu nestačí jen ruce, ale i kvalitní kuchyňské pomůcky, například sada hrnců a kuchyňské náčiní (kleště, nože, vařečky, naběračky, paličky a spoustu dalších), které vám pomůžou k vytvoření dokonalého jídla.

Toužíte po tom, aby jídlo nejen skvěle chutnalo, ale i vypadalo? Je potřeba vybrat nádobí, na kterém jídlo vynikne. Na Viame najdete veškeré prostředky na stolování.

Kuchyňské spotřebiče

Potraviny na přípravu jídla potřebují v kuchyni také své místo. Kde jinde ho umístit než do ledničky, chladničky nebo i mrazničky. Proklikáte se i na další kuchyňské spotřebiče, které nesmí chybět v žádné domácnosti (rychlovarné konvice, trouby, sporáky, varné desky, kávovary, mikrovlnné trouby, mixéry, myčky a váhy).

Pomůcky na pečení

Rádi zhřešíte a dopřejete si k odpolední kávičce něco sladkého na zub? Nakupování dobrot každého časem omrzí. Nabízíme pomůcky na pečení. Nejvyhledávanějším jsou silikonové formy. Výhodou těchto forem je, že se nemusíte starat o vymazání a strach, že zůstane kousek bábovky přilepené na formě, jde stranou.

Kuchyně

Čistota a pořádek nade vše

V kuchyni je důležité si udržovat stále pořádek, nejen během vaření. K tomu vám skvěle poslouží kuchyňský textil na utírání (ubrousky, utěrky). Do kuchyňského textilu patří také zástěry, chňapky, ubrusy či prostírání. Ale kam dávat obaly od jídla nebo odřezky, které už na vaření nepoužijete? Odpadkové koše do kuchyně jsou vhodným kandidátem.

Správná organizace

Každý má rád, když má věc svoje místo. Netýká se to jen oblečení, prostředků v koupelně nebo uspořádání líčidel na toaletním stolku. Organizéry do kuchyně zkrátka patří. Lze je využít ke dřezu, kde budete mít pohromadě umývací prostředek, drátěnku či hadřík.